Yderligere information
| Vægt | 111,5 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Aurora Loungesofa – Brun er en indbydende loungesofa med masser af plads og et varmt, elegant udtryk. Den venstrevendte opstilling skaber en naturlig loungezone i stuen, hvor du kan strække benene ud og nyde komforten – perfekt til både hverdagsafslapning, filmhygge og når du får gæster. Den brune farve giver dybde og varme i indretningen og passer flot sammen med naturmaterialer, lyse nuancer og mørkere kontraster. Sofaen leveres med 3 puder, som fuldender looket og giver ekstra komfort.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Brun
| Model: | Aurora Loungesofa – Brun |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Polyester, Skum, Krydsfiner |
| Farve: | Brun |
| Farvekode: | HN1296 |
| Sæde højde: | 42 cm |
| Længde: | 104/160 cm |
| Bredde: | 293 cm |
| Højde: | 68 cm |
| Vægt (brutto): | 116,5 kg |
| Vægt (netto): | 111,5 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 2 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 17379 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 111,5 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk