Yderligere information
| Vægt | 37,1 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Brisbane Skænk – Hvid med Glaslåger
Tilføj både opbevaring og et stilfuldt udtryk til din stue eller spisestue med Brisbane Skænk. Denne moderne skænk er fremstillet i robust stål med en elegant hvid finish og udstyret med tre glaslåger, der giver et åbent og let design. Med rigelig opbevaringsplads og et minimalistisk look, er denne skænk ideel til at organisere dine ting, samtidig med at den tilfører et moderne og tidløst element til dit hjem.
Brisbane Skænk – Hvid kombinerer funktionalitet og stil, og er den perfekte opbevaringsløsning til et moderne hjem. Med sine rummelige hylder og elegante design kan den skabe orden og tilføre et elegant præg til dit hjem.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Hvid
| Model: | Brisbane Skænk – Hvid |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Stål |
| Farve: | Hvid |
| Længde: | 40 cm |
| Bredde: | 140 cm |
| Højde: | 85 cm |
| Vægt (brutto): | 43,3 kg |
| Vægt (netto): | 37,1 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 3940 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 37,1 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk