Yderligere information
| Vægt | 2,2 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Sobra Hyndeboks i sort er en kompakt og praktisk opbevaringsløsning til din terrasse, altan eller have. Med sit enkle design og robuste plastmateriale er den ideel til opbevaring af hynder, puder og mindre havetilbehør, så dine ting holdes beskyttet og organiseret.
Sobra Hyndeboks er det oplagte valg til dig, der ønsker en enkel og funktionel opbevaringsløsning til dine udendørs ting.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Sort
| Model: | Sobra Hyndeboks – Sort |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | PP |
| Farve: | Sort |
| Længde: | 42,8 cm |
| Bredde: | 42,8 cm |
| Højde: | 46,4 cm |
| Vægt (brutto): | 2,5 kg |
| Vægt (netto): | 2,2 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 319 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 2,2 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk