Yderligere information
| Vægt | 4,4 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstManzano Spisebordsstol i taupe er en praktisk og stilren stol, der er designet til udendørs brug. Med sit enkle udtryk og slidstærke materiale er stolen ideel til terrassen, altanen eller haven, hvor den både tilbyder komfort og funktionalitet.
Manzano Spisebordsstol er det oplagte valg til dig, der ønsker en funktionel og stilfuld stol til dit udendørs spiseområde.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Taupe
| Model: | Manzano Spisebordsstol – Taupe |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | PP |
| Farve: | Taupe |
| Sæde højde: | 47 cm |
| Sæde dybde: | 41 cm |
| Sæde bredde: | 40 cm |
| Længde: | 56 cm |
| Bredde: | 49 cm |
| Højde: | 81 cm |
| Vægt (brutto): | 5 kg |
| Vægt (netto): | 4,4 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 4 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 349 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 4,4 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk