Yderligere information
| Vægt | 0,48 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Barco Knagerække med 5 knager – Natur er en elegant og funktionel opbevaringsløsning, der kombinerer enkelt design med naturlige materialer. Knagerækken er fremstillet i solid eg, hvilket giver et robust og holdbart produkt med en smuk, varm træstruktur. Med sine mål på 50 x 8,5 cm og fem praktiske knager giver den rig mulighed for at organisere jakker, tasker, tørklæder eller andre hverdagsgenstande på en stilfuld måde. Den naturlige træfinish passer perfekt ind i både moderne, nordiske og klassiske hjem og tilfører varme og autenticitet til indretningen. Knagerækken er ideel til entréen, soveværelset, kontoret eller garderoben og giver et let og funktionelt udtryk på væggen.
Fordele ved Barco Knagerække med 5 knager – Natur:
Specifikationer:
👉 Barco Knagerække med 5 knager – Natur er det perfekte valg til dig, der ønsker en praktisk og stilren løsning til opbevaring, som kombinerer funktionalitet med æstetik i ægte træ.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Natur
| Model: | Barco Knagerække med 5 knager – Natur |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Eg |
| Farve: | Natur |
| Længde: | 5,5 cm |
| Bredde: | 50 cm |
| Højde: | 8,5 cm |
| Vægt (brutto): | 0,6 kg |
| Vægt (netto): | 0,5 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Vejl. pris (DKK): | 225 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 0,48 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk