Yderligere information
| Vægt | 6,7 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstTrivio Spisebordsstol – Brun er en stilfuld og funktionel stol, der kombinerer komfort med et moderne udtryk. Den er polstret i en smuk brun nuance, som tilfører varme og elegance til spiseområdet. De sorte ben skaber en flot kontrast til polstringen og giver stolen et tidløst og moderne look. Med sit behagelige sæde og ryglæn er stolen ideel til lange middage og hyggelige stunder ved spisebordet.
Fordele ved Trivio Spisebordsstol – Brun:
Specifikationer:
Trivio Spisebordsstol – Brun er det oplagte valg for dig, der ønsker en kombination af komfort, holdbarhed og stilrent design til spisepladsen.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Brun
| Model: | Trivio Spisebordsstol – Brun |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Stål, Stof, Krydsfiner |
| Farve: | Brun |
| Farvekode: | HN1314 |
| Sæde højde: | 49 cm |
| Sæde dybde: | 46 cm |
| Sæde bredde: | 49 cm |
| Længde: | 56 cm |
| Bredde: | 57,5 cm |
| Højde: | 77 cm |
| Vægt (brutto): | 8 kg |
| Vægt (netto): | 6,9 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 2 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 1125 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 6,7 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk