Yderligere information
| Vægt | 8 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstMonaco Spisebordsstol med armlæn – Grå kombinerer moderne funktionalitet med tidløst design. Stolen er betrukket med slidstærkt microfiber i en elegant grå nuance, som både er praktisk og stilfuld. De integrerede armlæn sikrer ekstra komfort, mens den indbyggede drejefod giver fleksibilitet og gør stolen ideel til hverdagsbrug. De sorte metalben tilføjer stabilitet og skaber en flot kontrast til det grå betræk. En stol, der er designet til at gøre både hverdagsmåltider og lange middage endnu mere behagelige.
Fordele ved Monaco Spisebordsstol med armlæn – Grå:
Specifikationer:
Monaco Spisebordsstol med armlæn – Grå er det ideelle valg for dig, der ønsker en kombination af komfort, fleksibilitet og moderne design i spiseområdet.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Grå
| Model: | Monaco Spisebordsstol – Grå |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Microfiber, Metal |
| Farve: | Grå |
| Farvekode: | HN1235 |
| Sæde højde: | 48 cm |
| Sæde dybde: | 43 cm |
| Længde: | 56 cm |
| Bredde: | 48 cm |
| Højde: | 86 cm |
| Vægt (brutto): | 9,6 kg |
| Vægt (netto): | 8 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 2 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 2 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 1300 |
| Vægt | 8 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk