Yderligere information
| Vægt | 8 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstMonaco Spisebordsstol med armlæn – Brun forener funktionalitet, komfort og et tidløst design. Stolen er polstret i slidstærkt PU-læder i en smuk mørkebrun farve, der tilfører varme og elegance til spiseområdet. Med integrerede armlæn får du ekstra komfort, mens den praktiske drejefod giver fleksibilitet og gør stolen ideel til hverdagsbrug. De sorte metalben sikrer stabilitet og skaber en moderne kontrast til den brune polstring. En stol der både ser indbydende ud og føles behagelig at sidde i – perfekt til lange middage.
Fordele ved Monaco Spisebordsstol med armlæn – Brun:
Specifikationer:
Monaco Spisebordsstol med armlæn – Brun er et oplagt valg til dig, der ønsker en komfortabel stol i et klassisk og samtidig moderne design, som både er funktionel og indbydende.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Brun
| Model: | Monaco Spisebordsstol – Brun |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | PU, Metal |
| Farve: | Brun |
| Farvekode: | HN1227 |
| Sæde højde: | 48 cm |
| Sæde dybde: | 43 cm |
| Længde: | 56 cm |
| Bredde: | 48 cm |
| Højde: | 86 cm |
| Vægt (brutto): | 9,6 kg |
| Vægt (netto): | 8 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 2 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 2 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 1300 |
| Vægt | 8 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk