Yderligere information
| Vægt | 65 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Bolton spisebord er et stilrent og tidløst spisebord, der forener moderne funktionalitet med klassisk elegance. Med sin runde form og diameter på 120 cm, skaber dette bord en hyggelig og social spiseoplevelse, hvor alle omkring bordet har nem adgang til samtaler og retter.
Bordpladen er fremstillet i smuk valnød finer, som giver en varm og luksuriøs glød, der let kan kombineres med både moderne, skandinaviske og klassiske indretninger. De slanke, afrundede ben understøtter bordets æstetik og sikrer samtidig en stabil og robust konstruktion.
Bolton spisebord i mørk valnød finer er et elegant, tidløst og funktionelt valg, der kombinerer klassisk design med moderne funktionalitet. Med sin runde form og eksklusive træfinish passer det perfekt til spisestuer, mødelokaler og større køkkener, hvor det skaber en hyggelig, sofistikeret og indbydende atmosfære. Perfekt til både hverdagsbrug og festlige lejligheder.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Mørkebrun
| Model: | Bolton Spisebord – Mørkebrun |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | MDF, Valnød Finer |
| Farve: | Mørkebrun |
| Længde: | 120 cm |
| Bredde: | 120 cm |
| Højde: | 75 cm |
| Vægt (brutto): | 69 kg |
| Vægt (netto): | 61 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 2 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 4500 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 65 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk