Yderligere information
| Vægt | 2,1 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Devonport Vægspejl – Klar er et moderne og dekorativt spejl, der forener funktionalitet med et kunstnerisk udtryk. Spejlet har en organisk form, som giver et blødt og levende modspil til hjemmets rette linjer, og den facetslebne kant tilføjer en raffineret detalje, der fanger lyset smukt. Med sine mål på 50 x 50 cm har spejlet en kompakt størrelse, som gør det perfekt til mindre vægge, entreer eller som en del af en gallerivæg, hvor det kan kombineres med billeder og andre dekorationer. Trods størrelsen fungerer spejlet både som praktisk redskab og dekorativt element, der skaber lys og fornemmelsen af mere rum.
Fordele ved Devonport Vægspejl – Klar:
Specifikationer:
Devonport Vægspejl – Klar er det oplagte valg for dig, der ønsker et elegant og moderne spejl i en unik form, der både er praktisk og dekorativt i hjemmet.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Klar
| Model: | Devonport Vægspejl – Klar |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Glas |
| Farve: | Klar |
| Længde: | 0,5 cm |
| Bredde: | 50 cm |
| Højde: | 50 cm |
| Vægt (brutto): | 2,7 kg |
| Vægt (netto): | 2,1 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Vejl. pris (DKK): | 350 |
| Vægt | 2,1 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk