Yderligere information
| Vægt | 6,6 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstOsaka Hjørnebord – Eg er et stilrent og funktionelt møbel, der kombinerer naturlige materialer med et moderne og minimalistisk design. Det er ideelt til både små og store rum og kan anvendes i stuen, soveværelset eller entréen.
Osaka Hjørnebord – Eg er en funktionel og elegant tilføjelse til enhver boligindretning. Med sin naturlige træfinish, kompakte størrelse og tidløse design passer det perfekt ind i både moderne, skandinaviske og klassiske hjem. Et alsidigt og praktisk møbel, der kombinerer æstetik med funktionalitet.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Eg
| Model: | Osaka Hjørnebord – Eg |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Egefiner, MDF |
| Farve: | Eg |
| Længde: | 40 cm |
| Bredde: | 40 cm |
| Højde: | 50 cm |
| Vægt (brutto): | 9 kg |
| Vægt (netto): | 6,6 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 1750 |
| Vægt | 6,6 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk