Yderligere information
| Vægt | 13 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Selma Spisebordsstol m. fast stel – Læder – Cognac
Beskrivelse:
Selma spisebordsstol er en eksklusiv og stilfuld stol, der kombinerer elegant design med funktionel komfort. Med sit luksuriøse læderbetræk og fast stel er denne stol et oplagt valg til spisestuer og mødelokaler, hvor både æstetik og funktionalitet vægtes højt.
Materialer og Design:
Komfort:
Specifikationer:
Fordele:
Selm Spisebordsstol m. fast stel – Læder – Cognac er det perfekte valg for dig, der ønsker en spisebordsstol, der både er elegant og funktionel. Den eksklusive læderfinish og den praktiske drejefunktion gør stolen til en unik kombination af luksus og praktisk anvendelighed. Ideel til både hjemmet og professionelle miljøer.
OBS: DETTE ER EN RETURVARE, DEN ER INTAKT MEN EMBALLAGEN HAR VÆRE ÅBEN.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅ Farve: Cognac
| Model: | Selma spisebordsstol m. fast stel – Læder – Cognac |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Læder, Metal |
| Ben: | Pulverlakerede metal |
| Farve: | Cognac |
| Total højde | 85 cm |
| Bredde | 46 cm |
| Sæde højde: | 47 cm |
| Sædedybde: | 55 cm |
| Samle info: | Usamlet |
| Vægt pr. stk.: | 11 kg |
| Belastning: | 120 kg |
| Pr. kolli: | 2 stk. i 2 kasser |
| Afhentning muligt: | Nej |
| Vægt | 13 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk