Yderligere information
| Vægt | 12 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Covelo Loungestol – Brun
Covelo Loungestol – Brun er en stilfuld og komfortabel loungestol, der kombinerer et tidløst design med moderne materialer. Med sit bløde boucléstof i brun og sort og elegante detaljer, giver denne stol et luksuriøst og indbydende udtryk til ethvert rum. Perfekt til at skabe en afslappende atmosfære eller som en smuk accent i din boligindretning.
Covelo Loungestol – Brun er designet med både komfort og æstetik for øje. Den polstrede sæde og ryg giver en behagelig siddeoplevelse, mens boucléstoffet tilføjer både blødhed og et luksuriøst udseende. Denne stol er perfekt til både afslapning og som et stilfuldt møbel i din stue, kontor eller læsehjørne.
Covelo Loungestol – Brun er den perfekte kombination af komfort, stil og funktionalitet. Denne loungestol er ideel til dig, der ønsker at tilføje et luksuriøst og moderne touch til din boligindretning. Med sin elegante bouclé og behagelige siddeflade er den en skøn tilføjelse til ethvert rum.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Brun
| Model: | Covelo Loungestol – Brun |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Polyester, Skum, Krydsfiner |
| Farve: | Brun |
| Farvekode: | HN1237 |
| Sæde højde: | 45 cm |
| Sæde dybde: | 60 cm |
| Længde: | 77 cm |
| Bredde: | 77 cm |
| Højde: | 73 cm |
| Vægt (brutto): | 15 kg |
| Vægt (netto): | 12 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 3000 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 12 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk