Yderligere information
| Vægt | 0,7 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Vase – Sort er en elegant og tidløs vase i mundblæst glas, der kombinerer moderne design med klassisk enkelthed. Den dybe sorte farve giver et markant og sofistikeret udtryk, mens glassets håndlavede finish tilfører karakter og unikke detaljer. Med sin runde form og dimensioner på Ø21 x 20 cm er vasen ideel til både mindre buketter, dekorative grene eller som en ren dekoration, der kan stå alene som et kunstnerisk element i indretningen.
Fordele ved Vase – Sort:
Specifikationer:
Vase – Sort er det perfekte valg, hvis du ønsker en stilren og eksklusiv vase i glas, der kombinerer funktionalitet med æstetik og giver et moderne løft til din indretning.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Sort
| Model: | Vase – Sort |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Glas |
| Farve: | Sort |
| Længde: | 21 cm |
| Bredde: | 21 cm |
| Højde: | 20 cm |
| Vægt (brutto): | 1,2 kg |
| Vægt (netto): | 0,9 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 225 |
| Vægt | 0,7 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk