Yderligere information
| Vægt | 1,2 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Vase – Smoked brun er en stilren og dekorativ vase i mundblæst glas, der kombinerer håndværk og tidløs elegance. Den røget brune farve giver et varmt, sofistikeret udtryk, hvor det let transparente glas lader lyset spille igennem og skaber et levende udtryk. Med sin harmoniske form og en højde på 18,5 cm er vasen velegnet til både friske blomster, tørrede grene eller som ren dekoration, der tilføjer karakter til rummet.
Fordele ved Vase – Smoked brun:
Specifikationer:
Vase – Smoked brun er et alsidigt og dekorativt valg, der tilfører varme, stil og et strejf af håndlavet charme til enhver indretning.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Smoked brun
| Model: | Vase – Smoked brun |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Glas |
| Farve: | Smoked brun |
| Længde: | 16 cm |
| Bredde: | 16 cm |
| Højde: | 18,5 cm |
| Vægt (brutto): | 1,6 kg |
| Vægt (netto): | 1,2 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 225 |
| Vægt | 1,2 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk