Yderligere information
| Vægt | 0,54 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Vase – Beige er en dekorativ og tidløs keramikvase, der kombinerer enkel elegance med et naturligt udtryk. Den høje, slanke form gør den velegnet til både enkle blomsterstilke, små buketter eller dekorative grene, mens den neutrale beige farve giver varme og ro til indretningen.
Fordele ved Vase – Beige:
Specifikationer:
Vase – Beige er et ideelt valg til dig, der ønsker en stilren og alsidig vase, som både kan bruges til blomster og som en enkel, smuk dekoration i hjemmet.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Beige
| Model: | Vase – Beige |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Keramik |
| Farve: | Beige |
| Længde: | 10,5 cm |
| Bredde: | 10,5 cm |
| Højde: | 19,5 cm |
| Vægt (brutto): | 0,7 kg |
| Vægt (netto): | 0,5 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 150 |
| Vægt | 0,54 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk