Yderligere information
| Vægt | 0,9 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstDenne urtepotte i brun keramik er et stilfuldt og enkelt valg til dine planter. Den varme farve og det klassiske design gør den nem at integrere i både moderne og traditionelle indretninger, hvor den tilfører et naturligt og roligt udtryk.
Denne urtepotte er det oplagte valg til dig, der ønsker en enkel og dekorativ løsning til dine planter med et naturligt og stilrent udtryk.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Brun
| Model: | Urtepotte – Brun |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Stentøj |
| Farve: | Brun |
| Længde: | 13,5 cm |
| Bredde: | 13,5 cm |
| Højde: | 13 cm |
| Vægt (brutto): | 1,1 kg |
| Vægt (netto): | 0,9 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 119 |
| Vægt | 0,9 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk