Yderligere information
| Vægt | 0,55 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Tavira Pude – Mørkegrå er en stilfuld og moderne pude, der kombinerer komfort med et tidløst design. Pudens betræk er fremstillet i blød bouclé, som giver en behagelig struktur og et elegant udtryk. Den mørkegrå farve tilfører dybde og ro til indretningen og gør det nemt at kombinere puden med både lyse og mørke nuancer. Med målene 45 x 45 cm har puden en klassisk størrelse, der gør den ideel som sofapude, pyntepude i lænestolen eller som en del af sengen. Den er både dekorativ og funktionel og tilfører et hyggeligt og eksklusivt præg til rummet.
Fordele ved Tavira Pude – Mørkegrå:
Specifikationer:
Tavira Pude – Mørkegrå er det perfekte valg til dig, der ønsker en elegant og komfortabel pude, som tilføjer stil, tekstur og hygge til indretningen.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Mørkegrå
| Model: | Tavira Pude – Mørkegrå |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | For: 100% Polyester, Bag: 55% Bomuld, 45% Polyester |
| Farve: | Mørkegrå |
| Bredde: | 45 cm |
| Højde: | 45 cm |
| Vægt (brutto): | 0,6 kg |
| Vægt (netto): | 0,6 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 175 |
| Vægt | 0,55 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk