Yderligere information
| Vægt | 0,8 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Santos Pude – Mørkeblå (45×45 cm)
Santos Pude i mørkeblå er en moderne og stilfuld accent til dit hjem. Denne pude er lavet af genanvendt bomuld, hvilket ikke kun giver et luksuriøst udseende, men også gør den til et bæredygtigt valg. Den mørkeblå farve giver et sofistikeret og tidløst look, der nemt kan integreres i enhver indretning – fra klassisk til moderne.
Med sine 45×45 cm er puden ideel til både sofaen, lænestolen eller sengen, og dens bløde tekstur gør den til en behagelig tilføjelse til din indretning. Santos Pude er perfekt til at tilføje dybde og farve til dit hjem, samtidig med at den bevarer et stilrent udtryk.
Skab en afslappende og indbydende atmosfære med denne smarte og funktionelle pude, der er elegant.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Okker
| Model: | Santos Pude – Okker |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | 100% Genanvendt Bomuld |
| Farve: | Okker |
| Bredde: | 45 cm |
| Højde: | 45 cm |
| Vægt (brutto): | 0,9 kg |
| Vægt (netto): | 0,8 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 200 |
| Vægt | 0,8 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk