Yderligere information
| Vægt | 1,5 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstLuton Cylinderformet Pendel – Smokey Glas med Messingdetaljer
Tilfør dit hjem en sofistikeret og moderne stemning med Luton Cylinderformet Pendel. Denne elegante lampe kombinerer en cylinderformet skærm i smokey glas med messingdetaljer, der skaber et stilfuldt og eksklusivt look. Med sit minimalistiske design og luksuriøse finish er lampen det perfekte valg til at løfte indretningen i ethvert rum.
Luton Cylinderformet Pendel – Smokey Glas er det ideelle valg for dig, der søger en elegant og funktionel lampe, der kombinerer moderne design med en varm og luksuriøs atmosfære.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Styk pris
✅ Farve: Smokey glas
| Model: | Luton Pendel – Messing |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Glas, Stål |
| Farve: | Messing |
| Længde: | 13 cm |
| Bredde: | 13 cm |
| Højde: | 46 cm |
| Vægt (brutto): | 1,5 kg |
| Vægt (netto): | 1,1 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 599 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 1,5 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk