Yderligere information
| Vægt | 0,78 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Love Glasæske – Glas er en elegant og dekorativ opbevaringsløsning, der kombinerer funktionalitet med et luksuriøst design. Æsken er fremstillet i glas med en smuk nude farvetone og rammet ind i messingdetaljer, der giver et stilfuldt og tidløst udtryk. Med målene 13,5 x 8 x 9 cm har den en praktisk størrelse, der gør den velegnet til opbevaring af smykker, småting eller som en fin pyntegenstand i sig selv. Glasæskens transparente sider giver et let og luftigt udtryk, samtidig med at messingrammen tilføjer varme og eksklusivitet. Den passer perfekt på sminkebordet, i soveværelset eller som en dekorativ detalje i stuen.
Fordele ved Love Glasæske – Glas:
Specifikationer:
Love Glasæske – Glas er det perfekte valg til dig, der ønsker en smuk og funktionel opbevaringsløsning, som tilføjer et strejf af luksus og elegance til hjemmet.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Glas
| Model: | Love Glasæske – Glas |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Glas |
| Farve: | Glas |
| Længde: | 13,5 cm |
| Bredde: | 8 cm |
| Højde: | 9 cm |
| Vægt (brutto): | 0,9 kg |
| Vægt (netto): | 0,8 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Vejl. pris (DKK): | 175 |
| Vægt | 0,78 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk