Yderligere information
| Vægt | 2,011 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Gara Sæbedispenser – Natur er en stilfuld og funktionel dispenser fremstillet i riverstone, som giver et råt, unikt og naturligt udtryk til badeværelset eller køkkenet. Hver dispenser er lavet af ægte natursten, hvilket betyder, at farvenuancer og struktur varierer og gør hvert produkt unikt. Med målene 11 x 8 x 18 cm har sæbedispenseren en praktisk størrelse, der giver god kapacitet uden at fylde for meget. Den solide stenkrop kombineret med en robust pumpe sikrer både stabilitet og holdbarhed i daglig brug. Den naturlige finish gør den let at integrere i mange indretningsstile, særligt nordiske, moderne og rustikke hjem.
Fordele ved Gara Sæbedispenser – Natur:
Specifikationer:
Gara Sæbedispenser – Natur er det oplagte valg til dig, der ønsker en praktisk og holdbar sæbedispenser med et naturligt og unikt design, som løfter indretningen med et autentisk præg.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Natur
| Model: | Gara Sæbedispenser – Natur |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Sten |
| Farve: | Natur |
| Længde: | 8 cm |
| Bredde: | 11 cm |
| Højde: | 18 cm |
| Vægt (brutto): | 2,2 kg |
| Vægt (netto): | 2 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Vejl. pris (DKK): | 300 |
| Vægt | 2,011 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk