Yderligere information
| Vægt | 0,33 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Stafford Bordlampe i natur og hvid er en smuk og dekorativ lampe, der kombinerer naturlige materialer med et stilrent design. Med sin genopladelige funktion og varme udtryk er lampen perfekt til at skabe hyggelig belysning i hjemmet.
Stafford Bordlampe er det oplagte valg til dig, der ønsker en dekorativ og funktionel lampe med et naturligt og moderne udtryk.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Natur / Hvid
| Model: | Stafford Bordlampe – Natur / Hvid |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Metal, PE, Bambus |
| Farve: | Natur / Hvid |
| Længde: | 13,5 cm |
| Bredde: | 13,5 cm |
| Højde: | 18 cm |
| Vægt (brutto): | 0,4 kg |
| Vægt (netto): | 0,3 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 219 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 0,33 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk