Yderligere information
| Vægt | 0,353 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Morley Bordlampe i grå er en stilren og moderne lampe, der passer perfekt ind i både minimalistiske og klassiske indretninger. Med sit enkle design og neutrale farve er lampen en alsidig løsning, der både fungerer som praktisk belysning og dekorativ detalje.
Morley Bordlampe er det oplagte valg til dig, der ønsker en enkel og funktionel lampe med et tidløst og elegant udtryk.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Grå
| Model: | Morley Bordlampe – Grå |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Metal, Plastik, Stof |
| Farve: | Grå |
| Længde: | 12,5 cm |
| Bredde: | 12,5 cm |
| Højde: | 24 cm |
| Vægt (brutto): | 0,5 kg |
| Vægt (netto): | 0,4 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 129 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 0,353 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk