Yderligere information
| Vægt | 0,538 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Derry LED Lampen i hvid er en stilren og praktisk belysningsløsning, der kombinerer enkelt design med høj funktionalitet. Den genopladelige lampe giver dig fleksibel belysning uden ledninger og er ideel til både indendørs og udendørs brug.
Derry LED Lampe er det oplagte valg til dig, der ønsker en enkel, funktionel og fleksibel lampe med et moderne udtryk.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Hvid
| Model: | Derry LED Lampe – Hvid |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | PE |
| Farve: | Hvid |
| Længde: | 20,5 cm |
| Bredde: | 21 cm |
| Højde: | 21 cm |
| Vægt (brutto): | 0,7 kg |
| Vægt (netto): | 0,5 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 329 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 0,538 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk