Yderligere information
| Vægt | 0,565 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Coventry Pendel – Hvid er en elegant og funktionel lampe, der forener enkelthed og stil i et tidløst design. Den hvide farve giver et rent og lyst udtryk, som gør pendlen nem at integrere i mange forskellige boligstile – fra moderne og minimalistiske hjem til mere klassiske indretninger. Med en diameter på 28 cm har lampen en størrelse, der gør den ideel til både at hænge alene over spisebordet, i køkkenet eller i entréen, men også som en del af en gruppe for at skabe et mere markant udtryk. Lampen giver et behageligt lys, som både kan fungere som arbejdsbelysning og som hyggelig stemningsbelysning.
Fordele ved Coventry Pendel – Hvid:
Specifikationer:
Coventry Pendel – Hvid er det oplagte valg til dig, der ønsker en alsidig og elegant lampe, som kombinerer praktisk belysning med et tidløst design.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Hvid
| Model: | Coventry Pendel – Hvid |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Resin, Metal |
| Farve: | Hvid |
| Længde: | 28 cm |
| Bredde: | 28 cm |
| Højde: | 15,5 cm |
| Vægt (brutto): | 1,1 kg |
| Vægt (netto): | 0,6 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 350 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 0,565 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk