Yderligere information
| Vægt | 0,291 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Aulla Bordlampe – Grå er en moderne og funktionel lampe, der kombinerer stilrent design med praktisk anvendelighed. Lampen er fremstillet i metal og plastik, hvilket giver en let men holdbar konstruktion, og den elegante grå farve gør den nem at integrere i mange forskellige indretningsstile. Som en genopladelig bordlampe giver Aulla stor fleksibilitet, da den kan placeres præcis, hvor du har brug for lys – uden at være afhængig af stikkontakter. Det gør den ideel til både stue, soveværelse, kontor eller som hyggelig belysning på altanen eller terrassen. Den kompakte størrelse og det tidløse design gør lampen velegnet som både praktisk lyskilde og dekorativ detalje i hjemmet.
Fordele ved Aulla Bordlampe – Grå:
Specifikationer:
👉 Aulla Bordlampe – Grå er det oplagte valg for dig, der ønsker en fleksibel og moderne belysningsløsning, som kombinerer praktisk funktion med et elegant og tidløst design.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Grå
| Model: | Aulla Bordlampe – Grå |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Stål, ABS |
| Farve: | Grå |
| Længde: | 10 cm |
| Bredde: | 10 cm |
| Højde: | 13,5 cm |
| Vægt (brutto): | 0,4 kg |
| Vægt (netto): | 0,3 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 115 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 0,291 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk