Yderligere information
| Vægt | 64,5 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Taza 3,5 personers modulsofa – Sand er en rummelig og fleksibel sofa, der er skabt til hverdagskomfort og en indretning, der kan tilpasses. Med sin modulopbygning får du friheden til at indrette stuen, som det passer dig – og den sandfarvede nuance giver et roligt, lyst udtryk, der er nemt at kombinere med både naturmaterialer, bløde tekstiler og mere markante kontraster.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Sand
| Model: | Taza 3,5 personers modulsofa – Sand |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Massivt træ, Krydsfiner, Skum, Polyester, Plastik |
| Farve: | Sand |
| Sæde højde: | 41 cm |
| Sæde dybde: | 46 cm |
| Længde: | 95 cm |
| Bredde: | 275 cm |
| Højde: | 77 cm |
| Vægt (brutto): | 78,3 kg |
| Vægt (netto): | 64,5 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 3 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 11629 |
| Vægt | 64,5 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk