Yderligere information
| Vægt | 45,2 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstHawkes 2,5 Personers Sofa – Sand er en indbydende og stilren sofa, der passer perfekt til både mindre og mellemstore stuer. Den sandfarvede nuance skaber et lyst og roligt udtryk, som er nemt at kombinere med naturmaterialer, bløde tekstiler og moderne kontraster. Sofaen leveres med 2 puder, der fuldender looket og giver ekstra komfort i hverdagen.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Sand
| Model: | Hawkes 2,5 Personers Sofa – Sand |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Polyester, Fyrretræ, Krydsfiner, Skum |
| Farve: | Sand |
| Farvekode: | HN1287 |
| Sæde højde: | 44 cm |
| Sæde dybde: | 61 cm |
| Sæde bredde: | 148 cm |
| Længde: | 96 cm |
| Bredde: | 190 cm |
| Højde: | 74 cm |
| Vægt (brutto): | 53,4 kg |
| Vægt (netto): | 45,2 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Vejl. pris (DKK): | 7249 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 45,2 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk